Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Postiosoite

Suomen Vahinkovakuutus Oy
Lars Sonckin kaari 12
02600 Espoo
(ei palvelukonttoria)

Laskutustiedot

Laskutustietomme löydät POP Vakuutuksen
verkkosivuilta.

Korvauspalvelut

Tommi Lehmusvirta
Operatiivinen päällikkö

Tommi.Lehmusvirta@suomenvahinkovakuutus.fi

Kumppanuudet

Jukka Hemdahl
Liiketoiminnan kehitysjohtaja

Jukka.Hemdahl@suomenvahinkovakuutus.fi

Laki ja henkilöstöpalvelut

Pia-Maria Pesonen
Päälakimies

Pia-Maria.Pesonen@suomenvahinkovakuutus.fi

Riikka Juntunen
Henkilöstöasiantuntija

Riikka.Juntunen@suomenvahinkovakuutus.fi

Media ja viestintä

Satu Soitula
Markkinointipäällikkö

Satu.Soitula@suomenvahinkovakuutus.fi

Hallinto

Marko Lindfors
Toimitusjohtaja

Marko.Lindfors@suomenvahinkovakuutus.fi

Erkka Jalonen
Aktuaari ja talous

Erkka.Jalonen@suomenvahinkovakuutus.fi

Risto Pihlajasalo
Järjestelmät ja IT

Risto.Pihlajasalo@suomenvahinkovakuutus.fi

Laura Peltola
Myynti ja markkinointi

Laura.Peltola@suomenvahinkovakuutus.fi

Kimmo Leivo
Vakuutus- ja korvauspalvelut

Kimmo.Leivo@suomenvahinkovakuutus.fi